MİSYONUMUZ, EN SON TEKNOLOJİK GELİŞMELERİ KULLANARAK HUKUKÇULARA HİZMET ETMEKTİR.

1946 senesinde merhum Hakim/Avukat Sadi Kazancı hukuk alanındaki ilk eserlerini vermeye başlamasıyla, KAZANCI ismi hukuk camiasında yavaş yavaş filizlenmeye başladı. 1953 senesinde Mer-i Kanunlar ve Mer’i Tüzükler, 1962’den itibaren T.C. Kanunları ve T.C. Tüzükleri ve bunu takip eden sayısız şerhler,monografilm, süreli (föy-volan) ve süresiz hukuk yayınları ile 64 senelik kesintisiz hizmet geleneği başlamıştır.

Bundan 15 sene önce Muharrem KAZANCI önderliğinde, “Hukuk, Teknolojiden Geri Kalamaz” sloganıyla, Kazancı Bilişim Teknolojileri firması bünyesinde, Türkiye’de eşi, benzeri bulunmayan “Mevzuat-İçtihat Bilgi Bankası” sisteminin temelleri atılmaya başlandı. Eldeki T.C. Kanunları ve bir kaç bin içtihat metninden, bugün gelinen sonuç, 5.000.000 (beş milyon) adede yaklaşan mevzuat-içtihat metni ve Türkiye’de bir çok hukukçunun en güvenilir kaynağı olan hukuk yazılımları ve 7/24 kesintisiz hizmet vermekte olan kazanci.com.tr internet sitemizdir.

Senelerin yayımcılık tecrübesi, hukuk profesyonellerinin çalışmaları ve sağlıklı bir bilişim teknolojisinin birleşimi olan Kazancı Hukuk
Otomasyon Programları ve kazanci.com.tr sitesi, Türk Hukuk Camiasının teveccühü sayesinde, hukuk camiasında en çok kullanılan, güvenilir,
kesintisiz, tek başvuru kaynağı haline gelmiş, internet arama motorunda günde yaklaşık 250.000 ( iki yüz elli bin ) arama yapılan, her gün binlerce
yeni belgenin girdiği/güncellendiği, 30.000 mutlu kullanıcısı olan dev bir sisteme dönüşmüştür.

We Thrive On Challenging Projects That Produce Bigger Rewards.

Profesyonel Ekip. Profesyonel Hizmet.

64 senelik kesintisiz, doğru, profesyonel hizmet, ancak konusunda uzman, üst düzey eğitimli bir ekip tarafından verilebilir.

Hukuk Bölümü

Profesyonel hukuk içeriği hizmeti, uzman hukukçularla yapılır.

Satış Sonrası Hizmet

Satış sonrasında, hukuk bölümündeki arkadaşlarımız yanınızda. Bize telefonla veya e-posta ile ulaşın.

Destek Bölümü

İçeriğimizi ve programlarımı en sağlıklı biçimde kullanmanız için buradayız.

Satış Sonrası Hizmet

Kullanımla ve teknik konularla ilgili tüm sorunlarda, takım arkadaşlarımız yanınızda. Bize telefonla veya e-posta ile ulaşın.

Ar-Ge Bölümü

Bilişim teknolojilerinin baş döndürücü hızına uyum sağlıyoruz.

Sürekli Yenilenme

İçeriklerimizin ve programlarımızın, bilişim teknolojilerindeki hızlı değişimlere uyumu için sürekli çalışıyoruz.

0
Her Ay Eklenen Belge Sayısı
0
Mutlu Kullanıcı
0
Gündür Kesintisiz Hizmet

Çalışma Arkadaşlarımızın Sizlere Mesajı

Nilüfer Atlığ
Nilüfer AtlığSatış Müdürü
2002 yılında katıldığım KAZANCI ailesinde, hukuk camiasına en kaliteli ve profesyonel hizmeti ulaştırabilmek için, ofis ve sahadaki satış ekibimizle var gücümüzle çalışıyoruz.
Elif Güleç Başal
Elif Güleç BaşalTeknik Destek Müdürü
Tüm kullanıcılarımızın teknik problemlerini en kısa zamanda çözmek için, konusunda uzman çalışma arkadaşlarımla ile hizmetinizdeyiz.
Av. Esra Tuğba Yıldız (LL.M.)
Av. Esra Tuğba Yıldız (LL.M.)Hukuk Bölümü Müdürü
Master ve doktora eğitimi görmüş hukukçu çalışma arkadaşlarımla birlikte, tüm kullanıcılarımıza en doğru içeriği hazırlamak ve destek olmak için buradayız.

Taklitler Asıllarını Yaşatır.

1999 senesinde başladığımız elektronik hukuk yayıncılığı yolculuğumuzda, ismimizi, içeriğimizi, ürünlerimizi taklit etmeye – kopyalamaya çalışan bir çok fırsatçıyla karşılaştık. Verdiğimiz hizmet, yılların tecrübe birikimi ve uzman kadroların çalışmasını gerektirdiği için, bu fırsatçılar battı, farklı isimlerle tekrar ortaya çıktılar. Bu kısır döngü bizi rahatsız etse de biliyoruz ki, “Taklitler Asıllarını Yaşatır.

Profesyoneliz.

Hukukçular için bilgi kaynağının güvenilir olmasının ne anlama geldiğini biliyoruz. Mevzuat hızla değişiyor, yargı süreçleri bu hıza adapte olmaya çalışıyor. Bu kurumlardan temin edilen bilginin derlenmesi ve işlenmesini konusunda uzman hukukçu ve teknikerlerimiz titizlikle yapıyorlar.

Kalıcıyız.

Hukuk yayıncılığı geçmişten gelen tecrübe ve bilgi, günümüzde işin sağlıklı yürümesi için organizasyon ve uzmanlık, gelecekte değişen şartlara uyum için vizyon ve adaptasyon kabiliyeti gerektiriyor. 1946 yılından beri kesintisiz yayıncılık hizmeti veriyor olmamızın sebebi, bu döngüyü her jenerasyonda takip edebiliyor olmamızdır.

Yenilikçiyiz.

Hızla gelişen bilişim teknolojileri, hayatımızın içine giren mobil platformlar. Bu baş döndürücü hıza yetişemeyenlerin ayakta kalamayacağının farkındayız. Yazılım ekibimiz, hukukçularımızla koordinasyon içinde, kullanıcı taleplerine de kulak vererek, içerik ve ürünlerimizi bu değişim ve platformlara adapte etmek için çalışıyorlar.

İşinizi uçuşa geçirmeye hazır mısınız?

Siz de Türkiye’nin En Büyük Hukuk Yayıncılığı Ailesine katılın.

Haydi Başlayalım!